Aydoğanlar
Aydoğanlar Mobilite Çözümleri | Volkswagen

Mobilite Hizmetleri

Volkswagen'siz kalmayın!

Volkswagen’inizden ayrılmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden periyodik bakım ve onarım gibi işlemlerde, bu ayrılığın mümkün olduğunca kısa sürmesini sağlamak veya sizi bu süre zarfında Volkswagen’siz bırakmamak için yaratıcı ve ayrıcalıklı çözümler sunuyoruz. Üstelik tüm bu hizmetlere ücretsiz ulaşmak için tek şart, bir Volkswagen sahibi olmak ve Volkswagen Yetkili Servislerini tercih etmek.

Binek Araçlara Özel

Yerinden Alım, Yerine Teslim

Siz zahmet etmezsiniz; Volkswagen'inizi neredeyseniz oradan alır, bakım ve onarım işlemlerini tamamlar ve sonra da istediğiniz yere teslim ederiz. Üstelik bu hizmet, şehir içi transferlerde ücretsiz olarak sunulur. Volkswagen Yetkili Servisimizde geçerli olan ve aynı şehirde bulunan aracınız için ücretsiz yararlanabileceğiniz Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmetimiz hakkında bilgi almak için Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM) ile irtibata geçebilirsiniz (444 8924).

Arayın

Binek Araçlara Özel

Geçici Araç Temini

Aracınız servisteyken siz Volkswagen’siz kalmayın diye harika bir hizmetimiz var! Volkswagen’iniz servisten çıkana kadar “Geçici Araç Temini” hizmetimizden yararlanarak, en son model Volkswagenlerden biri ile yolunuza devam edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, Servis Danışmanınıza bu talebinizi bildirmek. Hepsi bu.

Servis Randevusu Alın

Binek Araçlara Özel

Havaalanı Servisi

Siz check-in yapın, biz check-up yapalım! Volkswagen Yetkili Servisimiz, siz seyahate çıktığınızda aracınızı havaalanından alır, bakımını ya da onarımını yapar ve sonra tekrar havaalanına bırakır. Seyahatten döndüğünüzde, Volkswagen’iniz bıraktığınız yerde pırıl pırıl sizi bekler. Bunun için uçuş saatinizden 24 saat önce, Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM)’in 0212 335 0403 numaralı telefonunu arayarak talebinizi iletebilirsiniz.*

* Havaalanı Servisi hizmetimiz, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Trabzon, Samsun, Diyarbakır, Malatya, Konya, Kayseri, Şanlıurfa, Gaziantep ve Kahramanmaraş illerinde bulunan en az bir Volkswagen Yetkili Servis'inde geçerlidir.

Arayın

Ticari Araçlara Özel

ServicePlus

Volkswagen ailesi olarak, Volkswagen’e gelenlerin işleri hep yolunda gitsin diye yeni bir servis hizmeti geliştirdik: ServicePlus.

Yolculuğunuzun her anında, iyi günde de kötü günde de yanınızda olan ServicePlus ayrıcalıklarıyla tanışın, bir Volkswagen sahibi olmanın ayrıcalığıyla yol alın. ServicePlus ile en geç 3 gün içinde servis randevunuzu alabilirsiniz, esnek çalışma saatlerimiz sayesinde işiniz bittiğinde aracınızı servise getirebilirsiniz ve özel danışman ve teknisyenlerimizden hizmet alabilirsiniz.

Servis Randevusu Alın

Ticari Araçlara Özel

Volkswagen Ticari Araç Mobil Servis

Volkswagen Ticari Araç’tan müşterilerine özel bir hizmet: Ticari Araç Mobil Servis.
Nerede olursanız olun, servise gitmekle zaman kaybetmeyin; biz yanınıza gelelim, bulunduğunuz yerde aracınıza bakım ve ekspertiz servis hizmeti verelim.

Arayın

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Randevu Alın

İletişim

Her türlü soru, talep ve istekleriniz için bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın

Güncel Kampanyalar

En güncel kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi alın.

Detaylı Bilgi Alın

İletişim Formu

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için formu doldurun.

Bizimle İletişime Geçin