Aydoğanlar
Aydoğanlar Bakım Onarım | Volkswagen

Bakım ve Onarım Hizmetleri

Volkswagen'iniz Volkswagen Olarak Kalsın.

Yetkili Servisimizde görevli uluslararası eğitimli teknisyenlerce, aracınıza tam uyumlu Volkswagen Orijinal Parçalar® kullanılarak yapılan periyodik bakım, mekanik onarım ve kaporta boya işlemleri, Volkswagen’inizin fabrikadan çıktığı günkü performansını ve sağlamlığını uzun yıllar boyunca korumasını garanti eder. Üstelik karmaşık mekatronik sistemlerin bakım ve yazılım güncellemelerini mümkün kılan diagnostik cihazlar, sadece Volkswagen Yetkili Servislerinde bulunur.

Hep İlk Günkü Gibi, Hep Avantajlı

Uluslararası eğitimli teknisyenlerce, aracınıza tam uyumlu Volkswagen Orijinal Parçalar® kullanılarak yapılan periyodik bakımlarla Volkswagen’iniz Volkswagen olarak kalır, vadettiği performansı uzun yıllar sürdürür, 2. el değeri korunur. Ayrıca Yetkili Servisimizde değiştirilen orijinal parçalar ve işçilik, garanti kapsamındadır..

Online Servis Randevusu Alın
Binek Araç Periyodik Bakım Aralıklarını İndirin Ticari Araç Periyodik Bakım Aralıklarını İndirin

Tavsiye Edilen Periyodik Bakım Fiyatları

Polo
Periyodik Bakım Fiyatı:
4.834'den başlayan fiyatlarla
Golf
Periyodik Bakım Fiyatı:
5.275'den başlayan fiyatlarla
Jetta
Periyodik Bakım Fiyatı:
5.275'den başlayan fiyatlarla
Beetle
Periyodik Bakım Fiyatı:
5.916'den başlayan fiyatlarla
Scirocco
Periyodik Bakım Fiyatı:
5.275'den başlayan fiyatlarla
Tiguan
Periyodik Bakım Fiyatı:
5.275'den başlayan fiyatlarla
Passat
Periyodik Bakım Fiyatı:
5.275'den başlayan fiyatlarla
Arteon
Periyodik Bakım Fiyatı:
5.662'den başlayan fiyatlarla

* Yukarıda belirtilen ve Volkswagen Yetkili Servislerinde uygulanan %30'a varan Volkswagenim Servis İndirimi dahil tavsiye edilen periyodik bakım başlangıç fiyatları, Polo için CHY, Golf için CPT, Jetta için CAV, Passat için CAX, T-Roc için DPC, Tiguan için BWK, Beetle için BFS, Scirocco için CTH ve Arteon için DAD tipi motora sahip araçlar için geçerlidir. Belirtilen fiyatlar, araç motor hacmine ve donanım seviyesine göre değişiklik gösterebilir. Fiyatlara KDV ve işçilik dahildir. Kampanya Bilgi Formu'nu doldurarak Volkswagenim Servis Kampanyası hakkında bilgi alabilir, en yakın Yetkili Servis'e ulaşabilir veya hemen bir servis randevusu alabilirsiniz.

CADDY
Periyodik Bakım Fiyatı:
9.038'den başlayan fiyatlarla
CRAFTER
Periyodik Bakım Fiyatı:
9.320'den başlayan fiyatlarla
AMAROK
Periyodik Bakım Fiyatı:
11.499'den başlayan fiyatlarla
TRANSPORTER
Periyodik Bakım Fiyatı:
10.953'den başlayan fiyatlarla

* Yukarıda belirtilen fiyatlar aracın modeline ve donanımına göre değişiklik gösterebilir. Fiyatlara KDV dahildir. Örnek bakım fiyatları Amarok için CDC motor, Caddy için CFH motor, Crafter için CKU motor ve Transporter için CAA/CCH motora sahip araçlar için geçerlidir. Crafter için 20.000 km bakım fiyatıdır.

Check - Up Hizmeti

Tüv Türk araç muayenesi öncesi uykunuz mu kaçıyor? İçiniz rahat olsun diye, muayene öncesi ücretsiz Check-Up hizmeti Volkswagen Yetkili Servisimizde! Muayene sırasında dikkat edilen fren, direksiyon, aydınlatma sistemleri, aks, lastik ve süspansiyon mimarisi gibi parçaları detaylı bir şekilde inceliyoruz. Ayrıca yine muayene sırasında incelenen emniyet kemerlerinin işlevi, araçta bulunması gereken trafik güvenliği ile ilgili ekipmanlar gibi önemli hatırlatmaları da unutmuyoruz.

Siz de Tüv Türk araç muayenesi öncesi Volkswagen'inizle Yetkili Servisimize uğrayarak bu ücretsiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Online Servis Randevusu Alın

Ekspres Servis

Ekspres Servis uygulaması, birçok bakım ve onarım işlemi için randevu ve bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırır. Araç kabul alanında bulunan "Ekspres Servis" bölümüne başvurduğunuzda Servis Danışmanlarımız, yapılmasını istediğiniz işlemlerin “Ekspres Servis” kapsamına girip girmediğini kontrol edip onayladıktan sonra zamanla yarış başlar. Yapılacak işlemlerin yedek parça gerektirmesi durumunda tedarikte, ek bir arıza saptanırsa da servisin o anki doluluk oranına göre onarımda öncelik gibi daha pek çok ayrıcalıkla işlemleriniz tamamlanır.

Servis Aksiyonları

Modern Volkswagen’ler sadece mekanik değil, karmaşık elektronik ve mekatronik sistemlere de sahiptir ve bu tip her sistemde olduğu gibi zaman zaman güncellenmeleri gerekir. Volkswagen'iniz için geçerli ücretsiz yazılım, donanım ve diğer güncellemeleri içeren servis aksiyonlarını 17 haneli araç şasi numaranızı kullanarak sorgulayabilirsiniz.

Sorgulayın

İletişim

Her türlü soru, talep ve istekleriniz için bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın

Güncel Kampanyalar

En güncel kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi alın.

Detaylı Bilgi Alın

İletişim Formu

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için formu doldurun.

Bizimle İletişime Geçin